تقدیر حماس از تحرکات مردمی در دفاع از سرزمین فلسطین

۱۱ آذر ۱۳۹۲
DataFiles_Cache_TempImgs_2013_2_News_1392_ordibehesht_-481413754_300_0

جنبش مقاومت اسلامی “حماس” حملات وحشیانه اشغالگران صهیونیست علیه فلسطینیان معترض به طرح نژاد پرستانه براور را محکوم کرد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این جنبش با صدور بیانیه ای بار دیگر بر مخالفت قاطع خود با این طرح نژاد پرستانه و جائرانه که به مثابه نقض آشکار منشورها و پیمان نامه های بین المللی؛ به ویژه منشور جهانی حقوق بشر است تاکید ورزید.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است:« سیاست رژیم صهیونیستی در زمینه شهرک سازی و کوچاندن ملت فلسطین از خانه و کاشانه شان، تلاشی مذبوحانه در زمینه تغییر واقعیت های تاریخی به شمار می رود.»

این جنبش از تمامی گروه ها و جریان های فلسطینی خواست تا با تمام توان و عزم و اراده ای پولادین به مقابله با این طرح صهیونیستی برخیزند.

این جنبش به فلسطینیان ساکن نوار غزه و کرانه باختری به خاطر تحرکاتشان علیه طرح براور سلام و درود نثار کرد و از پایداری ساکنان سرزمین های اشغالی ۴۸ و النقب اشغالی تمجید به عمل آورد.

گفتنی است که به موجب طرح براور ۸۰۰ هزار دونم از زمین های النقب مصادره می شود و ۷۰ هزار فلسطینی از خانه و کاشانه شان رانده می شوند و ۳۵ روستای فلسطینی تخریب می شود.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها