خضری: لغو طرح پراور، پیروزی عزم و ارده ملت فلسطین بر دشمن صهیونیستی بود

۲۳ آذر ۱۳۹۲

DataFiles_Cache_TempImgs_2013_2_News_1392_azar_71_1_300_0

رئیس کمیته مردمی مقابله با محاصره جائرانه باریکه غزه تاکید کرد که لغو طرح نژاد پرستانه “پراور” پیروزی عزم و اراده ملت فلسطین بر سیاست های طغیانگرانه و توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جمال خضری تصریح کرد که دشمن صهیونیستی پس از ثبات و پایداری قهرمانانه فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی ۴۸ و اعلام همبستگی گسترده رسمی و مردمی فلسطینیان دیگر مناطق و طرف های عربی و بین المللی مجبور به عقب نشینی از این طرح جنایتکارانه شد.

خضری تاکید کرد که این پیروزی باید به نمونه ای برای دیگر فلسطینیان به منظور اعمال فشار بر رژیم صهیونیستی و تلاش برای بازپس گیری حقوق سلب شده خود از این رژیم غاصب تبدیل شود.

وی بار دیگر بر وحدت فلسطینیان و کنار گذاشتن اختلافات داخلی تاکید و عنوان کرد که این بهترین سلاح برای مقابله با دشمن صهیونیستی و پایان دادن به محاصره باریکه غزه و مقابله با سیاست های شهرک سازی و یهودی سازی این رژیم در اراضی اشغالی و ساخت دیوار نژاد پرستانه در کرانه باختری و قدس اشغالی است.

خضری ضمن تمجید از ثبات و پایداری ساکنان النقب و مقابله قهرمانان آن ها با طرح های شوم و نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی، بر ضرورت مقاومت و خیزش مردمی در برابر سیاست های تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی تاکید کرد.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها