حمله جنگنده های صهیونیستی به نوار غزه

۲۹ آبان ۱۳۹۲

DataFiles_Cache_TempImgs_2013_2_News_1392_aban_22_300_0

جنگنده های رژیم صهیونیستی در آخرین ساعات سه شنبه شب جاری حملات هوایی متعددی را علیه منطقه خان یونس در جنوب باریکه غزه و منطقه بیت حانون در شمال غزه انجام دادند.

به گزارش خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع محلی، جنگنده های اف ۱۶ رژیم صهیونیستی دو فروند موشک به سمت مزرعه ای در منطقه المناره در جنوب خان یونس شلیک کردند که منجر به وارد آمدن خسارت هایی به این منطقه شد، اما هنوز از خسارات جانی احتمالی خبری منتشر نشده است.

این منابع تاکید کردند که جنگنده های صهیونیستی بار دیگر منطقه محل اجرای عملیات “دروازه ناشناخته” در شرق شهرک القراره و یک هدف نامشخص در منطقه زنه در بنی سهیلا را بمباران کردند که از خسارات جانی احتمالی آنها هم خبری در دست نیست. این در حالی است که جنگنده های صهیونیستی همچنان به پرواز گسترده بر فراز آسمان جنوب نوار غزه ادامه می دهند.

لحظاتی قبل از نگارش این خبر نیز جنگنده های صهیونیستی در دو حمله جدید به شهرک بیت حانون در شمال نوار غزه، پایگاه گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین و شهر تفریحی بیسان در شمال نوار غزه را بمباران کردند. علاوه بر این منطقه جمارک نیز هدف بمباران قرار گرفت و هنوز از خسارات جانی احتمالی خبری منتشر نشده است.

در پی این حملات جنگنده های صهیونیستی، دولت منتخب فلسطین در باریکه غزه تمامی پایگاه های امنیتی را تخلیه کرد و گروه های فلسطینی نیز پایگاه های خود را ترک کردند. این در حالی است که جنگنده های صهیونیستی همچنان به پرواز در آسمان غزه ادامه می دهند.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها