تیپ های ناصر صلاح الدین مسئولیت هلاکت نظامی صهیونیستی را بر عهده گرفت

۴ دی ۱۳۹۲

DataFiles_Cache_TempImgs_2013_2_News_1392_azar_54_1_300_0

تیپ های ناصر صلاح الدین شاخه نظامی کمیته های مقاومت مردمی مسئولیت کشته شدن نظامی صهیونیستی در نزدیکی شهرک ناحل عوز واقع در شرق شهر غزه را بر عهده گرفت.

تیپ های ناصر صلاح الدین طی بیانیه ای که نسخه ای از آن امروز چهارشنبه در اختیار مرکز اطلاع رسانی فلسطین قرار گرفت، خاطر نشان کرد که مجریان این عملیات توانستند با شلیک سه گلوله خمپاره به سمت شهرک ناحل عوز زمینه بازگشت خود را فراهم آورند.

این گروه فلسطینی اعلام کرد که عملیات مذکور در واکنش به جنایت های رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن شماری از شهروندان فلسطینی در کرانه باختری و باریکه غزه صورت گرفت.

لازم به ذکر است که یک سرباز صهیونیست که در ارتش رژیم صهیونیستی مشغول به خدمت بود، دیروز سه شنبه ۲۴/۱۲/۲۰۱۳ به ضرب گلوله تک تیرانداز فلسطینی در اطراف شهرک صهیونیست نشین “ناح العوز” در شرق شهر غزه به هلاکت رسید.

در پی این حادثه جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر دیروز سه شنبه ۲۴/۱۲/۲۰۱۳ چندین منطقه در باریکه غزه را هدف قرار دادند که در نتیجه آن یک کودک ۴ ساله فلسطینی به شهادت رسید و چند شهروند دیگر زخمی شدند. جنگنده های رژیم صهیونیستی منزل یک شهروند فلسطینی در اردوگاه المغازی را هدف قرار دادند که در نتیجه آن، حلا ابو سبیخه، کودک ۴ ساله فلسطینی به شهادت رسید و مادر و خواهر وی نیز زخمی شدند.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها