تیراندازی نظامیان صهیونیستی به سمت منازل فلسطینیان در شرق غزه

۴ دی ۱۳۹۲

DataFiles_Cache_TempImgs_2013_2_News_1392_azar_55_1_1_300_0

ظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه با مسلسل های خود به سمت منازل فلسطینیان در شرق غزه و رفح واقع در جنوب باریکه غزه تیراندازی کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نظامیان صهیونیست مستقر در برج های نظامی و خودروهای جنگی با مسلسل و تیربار به سمت منازل شهروندان فلسطینی تیراندازی کردند.

همزمان با این تیراندازی ها، هواپیماهای رژیم صهیونیستی نیز در آسمان نوار غزه به پرواز درآمدند و خودروهای جنگی در داخل منطقه حائل امنیتی به حرکت درآمدند.

  لازم به ذکر است که یک سرباز صهیونیست که در ارتش رژیم صهیونیستی مشغول به خدمت بود، دیروز سه شنبه ۲۴/۱۲/۲۰۱۳ به ضرب گلوله تک تیرانداز فلسطینی در اطراف شهرک صهیونیست نشین “ناح العوز” در شرق شهر غزه به هلاکت رسید.

در پی این حادثه جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر دیروز سه شنبه ۲۴/۱۲/۲۰۱۳ چندین منطقه در باریکه غزه را هدف قرار دادند که در نتیجه آن یک کودک ۴ ساله فلسطینی به شهادت رسید و چند شهروند دیگر زخمی شدند. جنگنده های رژیم صهیونیستی منزل یک شهروند فلسطینی در اردوگاه المغازی را هدف قرار دادند که در نتیجه آن، حلا ابو سبیخه، کودک ۴ ساله فلسطینی به شهادت رسید و مادر و خواهر وی نیز زخمی شدند.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها