تقدیر حماس از ایران در مراسم سالگرد تاسیس خویش

۲۷ آذر ۱۳۹۳

6dc1a5c74cd4672848d37c25ed0ccbbb

 

حرکت مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) ضمن برگزاری رزمایش گسترده در باریکه غزه همزمان با سالگرد تاسیس این جنبش مردمی، توانایی‌ های رزمی و تسلیحاتی خود را به نمایش گذاشت و نیز شاخه نظامی آن(ارتش عزالدین قسام) از جمهوری اسلامی ایران به دلیل حمایت مالی و تسلیحاتی از ملت و مقاومت فلسطین تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش آفاق، ترجمه بخشی از بیانیه شاخه نظامی حماس که توسط ابوعبیده(سخنگوی ارتش قسام) ایراد گردید به شرح زیر است:

«اقتدار مقاومت در رویارویی با دشمنان و نیز آمادگی‌های وی از قبیل پیشرفت‌ها و توانمند‌ی‌ها و تسلیحات نظامی، در جنگ‌های اخیر برای همگان آشکار شد. و در جنگ فرقان تا جنگ‌های سجیل و عصفِ مأکول، پیشرفت‌های کمّی وکیفی مقاومت به لحاظ نظامی برای دوستان و دشمنان، نمایان گردید. و این پیشرفت‌ها در هر جنگ، بهتر و بیشتر از جنگ‌های پیشین بوده است. و گردان‌های شهید عزالدین قسام در هر جنگ، بیشتر اقتدار خود را به رخ دشمنان می‌کشاندند.
حقّا که خداوند بلند مرتبه، نعمت و برکات خویش را از طریق اعطای این توانمندی‌ها به ما ارزانی داشته بلکه بر دشمنان غلبه کرده تا آنها را از پای در آوریم.
ما اینجا از تمامی افراد، سازمان ها و کشورهایی که در پیشرفت و پیروزی مقاومت شریک بودند و افتخار حمایت از مقاومت را داشتند و با مال و سلاح به آن کمک رسانی کردند و در راس آن ها جمهوری اسلامی ایران نهایت تقدیر و تشکر را داریم.
ایران لحظه ای از تقدیم مال و سلاح و کمک های دیگر به ما دریغ نکرد و انواع موشک و راکت در اختیار ما در مقاومت قرار داد که با آن استحکامات دشمن را در جنگ های مختلف در هم کوبیدیم.
ایران موشک های پیشرفته از جمله موشک های ضد تانک در اختیار ما قرار داد که با آنها و با یاری پروردگار و ایمان مجاهدانمان ابهت تانک میرکاوا را در هم شکستیم.
همچنین از کمک های مالی ترکیه و قطر به جنبش حماس طی سال‌های اخیر نیز تشکر و قدردانی میکنیم.»

برای دانلود فایل صوتی سخنرانی اینجا کلیک نمایید.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ / 2018 August 18
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها