اپوزیسون اسرائیل: نتانیاهو در جنگ غزه شکست خورد

۶ شهریور ۱۳۹۳

اپوزیسون اسرائیل: نتانیاهو در جنگ غزه شکست خورد و حمایت صهیونیست ها را از دست داد

رئیس اپوزیسیون اسرائیل تاکید کرد که نخست وزیر دولت عبری با شکست در جنگ غزه اعتماد و حمایت جامعه صهیونیستی به ویژه شهرک نشینان ساکن مناطق جنوبی و مجاور باریکه غزه را به کلی از دست داد.

به گزارش «آفاق» به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، “اسحاق هرتسوگ” در اظهاراتی در صفحه شخصی خود در سایت فیسبوک تصریح کرد بازنده جنگ غزه دولت اسرائیل بود و سخنان نتانیاهو در کنفرانس خبری روز گذشته واقعا تاسف آور بود.

این در حالی است که نتانیاهو و موشه یالون وزیر جنگ اسرائیل روز گذشته در کنفرانسی خبری مدعی شدند که ارتش عبری ضربات سختی به حماس و زیرساخت های آن طی ۵۱ روز جنگ در غزه وارد کرده است.

نتانیاهو و یالون به سبب عملکرد ناموفق در جنگ غزه و تن دادن به توافق آتش بس با مقاومت به شدت از سوی مقامات دولت عبری مورد انتقاد قرار گرفته اند. اکثریت صهیونیست ها معتقدند که اسرائیل در این جنگ شکست بزرگی از حماس خورده است.

در تازه ترین نظرسنجی به عمل آمده از صهیونیست ها ۵۹ درصد اعلام کرده اند که بازنده جنگ اسرائیل بوده و تنها ۳۲ درصد از عملکرد نتانیاهو اعلام رضایت کرده اند و ۵۹ درصد گفته اند که عملکرد وی بسیار ناموفق بوده است.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها