انتقام گیری رژیم کودک کش صهیونیستی از همسر و فرزند محمد ضیف

۲۹ مرداد ۱۳۹۳

News_1393_mordad_106_1_300_0

رژیم کودک کش صهیونیستی در راستای انتقام گیری از محمد ضیف فرمانده کل گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی “حماس”، همسر و فرزند خردسال وی را در جریان بمباران منزل خانواده دلو در شمال غرب غزه به شهادت رساند.

به گزارش آفاق به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنگنده های صهیونیستی سه شنبه شب گذشته منطقه ابو علبه در محله شیخ رضوان واقع در شمال غرب شهر غزه را به صورت کامل بمباران کردند که در جریان آن منزل سه طبقه خانواده دلو نیز هدف اصابت سه فروند موشک “اف ۱۶” با قدرت تخریب بالا قرار گرفت و با خاک یکسان شد.

در این حادثه دو زن و یک کودک به همراه یک شهروند فلسطینی دیگر شهید شدند که یکی از بانوان شهید، همسر محمد ضیف فرمانده کل گردان های قسام و کودک خرسال شهید نیز فرزند خردسال او بود. علاوه بر این، ۶۰ فلسطینی دیگر نیز در جریان این حمله زخمی شدند.

ارتش صهیونیستی که با وجود تلاش های متعدد نتوانسته است رد پایی از فرمانده کل قسام و کابوس صهیونیست ها پیدا کند، با به شهادت رساندن “وداد مصطفی حرب ضیف” همسر و “علی محمد دیاب ضیف” پسر وی سعی در انتقام گیری از وی را داشت، اما رهبران مقاومت فلسطین بارها تاکید کرده اند که اعضای خانواده و فرزندان آنها هیچ فرقی با دیگر اقشار ملت فلسطین ندارند و آنها نیز یکی از شهدای متعددی به شمار می روند که در راه وطن و آرمان خود به شهادت رسیده اند.

شبکه ماهواره ای الاقصی در همین راستا تصاویری از انتقال اجساد شهدا به بیمارستان توسط امدادگران نشان داد که در یکی از آنها، سر شکافته شده یک پسر بچه در دستان امدادگران کاملا مشخص بود و منابع نزدیک به حماس امروز چهارشنبه اعلام کردند که این تصویر متعلق به “علی ضیف” پسر محمد ضیف فرمانده کل گردان های قسام بود.

این حادثه پس از آن اتفاق افتاد که نخست وزیر جنایتکار رژیم صهیونیستی قبل از پایان مهلت آتش بس ۲۴ ساعته که به منظور مذاکره هیات های دو طرف فلسطینی و صهیونیستی برای دستیابی به آتش بس دائمی اعلام شده بود، دستور توقف مذاکرات و از سر گیری تجاوزات به نوار غزه را صادر کرد که در پی آن جنگنده های صهیونیستی بار دیگر سریال فاجعه بار بمباران ها و جنایت های خود در غزه را از سر گرفتند. در نتیجه این حملات ۱۲ فلسطینی شهید و بیش از ۶۰ نفر دیگر زخمی شده اند تا بدین ترتیب شمار شهدا به ۲۰۲۷ نفر و شمار مجروحان به بیش از ۱۰۲۵۰ نفر برسد.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها