الخطیب: عملیات “سنگ های سجیل” روزنه امیدی به سمت آزادی قدس بود

۲۵ آبان ۱۳۹۲
DataFiles_Cache_TempImgs_2013_2_News_1392_mehr_54_1_1_1_300_0
نایب رئیس جنبش اسلامی اراضی اشغالی سال ۴۸ فلسطین تاکید کرد که عملیات “سنگ های سجیل” که با پیروزی مقاومت فلسطین همراه بود، روزنه امیدی به روی تمامی فلسطینیان در راه آزاد سازی قدس و مقدسات و سرزمین های اشغالی بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شیخ کمال خطیب در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اینترنتی فلسطین الان خاطر نشان کرد که عملیات “سنگ های سجیل” عملیاتی پیشرفته و بی نظیر بود که طی آن باریکه غزه با وجود توطئه همه جانبه توانست در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی کند و شر صهیونیست ها را به خودشان بازگرداند.

وی افزود عملکرد مقاومت فلسطین در باریکه غزه باعث شد که رژیم صهیونیستی درصدد پیدا کردن طرف های میانجی به منظور برون رفت خود از بحران برآید و توافقنامه تهیه شده از سوی مقاومت را با رعایت تمامی شرط و شروط آن امضا کند.

شیخ خطیب تصریح کرد که ما در این عملیات شاهد پیروزی بودیم که امت ما از چندین قبل تاکنون چنین پیروزی را تجربه نکرده بود و شاهد پایان یک درگیری با پیروزی و وضعیت روحی و روانی حاکم بر روزهای پایانی جنگ غزه و مبارزان مقاومت نبود.

وی افزود بی شک، باریکه غزه روزنه امیدی را به سمت دفاع از اراضی و مقدسات فلسطین باز کرد.

نایب رئیس جنبش اسلامی اراضی اشغالی سال ۴۸ فلسطین در پایان با اشاره به شهادت احمد جعبری فرمانده کل عملیاتی گردان های قسام در جریان عملیات سنگ های سجیل تاکید کرد که «خون تمامی فلسطینیان برای ما عزیز است و عملیات ترور وی اقدامی بزدلانه بود، اما ملت مولد ما قدرت تربیت نسل های جدید برای ادامه راه عزت و تلاش برای آزاد سازی سرزمین و مقدسات فلسطین را دارد.»

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها