آخرین تحولات غزه – ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

۱ شهریور ۱۳۹۳

اخبار غزه

۱- اشغالگران معادل ۶ بمب هسته ای، مواد منفجره بر سر اهالی غزه فروریخته اند: بخش مهندسی مواد منفجره پلیس فلسطین وابسته به وزارت کشور و امنیت ملی نوار غزه اعلام کرد که اشغالگران در حمله به نوار غزه که از آغاز جولای گذشته شروع شده قریب به ۲۰هزار تن مواد منفجره معادل ۶بمب هسته ای بر سر اهالی نوار غزه فروریخته اند.

۲- محبوبیت نتانیاهو در میان صهونیستها به شدت رو به کاهش است: در نظر سنجی که از طریق شبکه دهم تلویزیون اسراییل به عمل امده ۳۳درصد صهیونیستها شیوه اداره جنگ از سوی نتانیاهو را کاملا ناموفق میدانند و معتقدند که محبوبیت نتانیاهو روز به روز در حال کاهش است.

۳- بازداشت یکی دیگر از نمایندگان پارلمانی حماس: نیروهای صهیونیستی بامداد امروز جمعه با حمله به شهرک السوع در شهر الخلیل خانه باسم احمد زعاریر از نمایندگان فراکسیون تغییر و اصلاح وابسته به حماس در مجلس قانون گذاری فلسطین را به صورت وحشیانه بازرسی و او را بازداشت کردند.

۴- دور دوم دیدار سه جانبه مشعل ؛عباس و امیر قطر: خالد مشعل؛محمود عباس؛تمیم بن حمد امیر قطر امروز جمعه برای دومین بار دیدار میکنند.این دیدار ساعت یک ظهر روز جمعه در دوحه انجام میگیرد.

۵- شلیک ۳۳۵فروند موشک به شهرهای صیونیست نشین از زمان نقض آتش بس: نیروهای مقاومت از زمان نقض اتش بس نزدیک به ۳۳۵فروند موشک به مناطق صهیونیستی شلیک کرده اند.

۶- مقاومت ۱۱ مزدور صهیونیستی را اعدام کرد: مقاومت در جریان جنگ غزه چندین جاسوس رژیم اشغالگر را شناسایی کرد و بامداد امروز جمعه یازده جاسوس رژیم صهیونیستی را اعدام کرد.

۷- بزرگترین اتحادیه دانشجویی کانادا اسراییل را تحریم کرد: اتحادیه دانشجویی کانادا Canadian Federation Of Students که بزرگترین اتحادیه دانشجویی درکانادا بشمار میرود و ۳۰۰ هزار عضو دارد از تحریم  اسراییل به سبب جنگ غزه خبر داد.

۸- حماس: قطعنامه شورای امنیت در صورتی که منجر به لغو  محاصره و توقف تجاوزات رژیم اشغالگر نشود برای ما الزام اور نیست.

۹- حماس: سرکوب تظاهرات الخلیل از سوی تشکیلات خودگردان شرم اور است. فوزی برهوم امروز جمعه در اظهاراتی مطبوعاتی تصریح کرد سرکوب تظاهرات همبستگی با غزه در کرانه باختری شرم اور است و تنها در راستای خدمت رسانی به اهداف رژیم صهیونیستی است و باید متوقف شود.

۱۰- خالد مشعل درگفتگوی مفصل با آناتولی:هرگز از مطالبات خود کوتاه نمی آییم و مقاومت را تا پیروزی ادامه میدهیم .

۱۱- شهادت ۵۰۰ کودک فلسطینی در جنگ غزه: صندوق کودکان ملل متحد “یونیسف”اعلام کرد که ارتش صهیونیستی تا به این لحظه حدود ۵۶۰کودک فلسطینی را در سه جنگ اخیر غزه به شهادت رسانده است.

۱۲- حملات موشکی قسام به تل آویو فرودگاه بن گوریون و دیگر مناطق صهیونیستی: گردانهای شهیدعزالدین قسام شاخه نظامی حماس درپاسخ به جنایتهای رژیم صهیونیستی امروز جمعه ده ها موشک را به مناطق صیونیستی شلیک کرد.

ارسال نظرمعادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شنبه , ۲ تیر ۱۳۹۷ / 2018 June 23
باشگاه هواداران اقصی
بیانیه‌ها و اعلامیه‌ها